Ve spolupráci s odborníky jsme pro Vás připravili informační kampaň, jejíž cílem je odpovědět Vám na nejčastější otázky spojené s problémem zvaným celulitida.

Mohou jednotlivé metody odstranění celulitidy selhat?

Ač nerada, musím odpovědět ano. Jak jsem naznačila, záleží zejména na typu ošetření a zda koresponduje s hlavní příčinou vzniku celulitidy. Existují také domácí prostředky, které nefungují, protože léčivé látky neřeší příčinu vzniku celulitidy. O jejich vhodnosti je dobré se vždy poradit s odborníkem. Zde bych opěr ráda poukázala na nutnost, aby měl odborný terapeut dostatek zkušeností, znalostí a lékařskou podporu. Neméně důležité je zázemí a specializace daného salonu.

Také skutečnost, že jste absolvovala kvalitní ošetření, nemusí znamenat, že výsledek bude dlouhodobý či trvalý. Jak je patrné z tabulky, každá procedura má pro dosažení kvalitního efektu předepsaný počet opakování a jsou různě finančně náročné. Dílčí metody se nevyrovnají komplexnímu ošetření! V neposlední řadě je u některých procedur nutná spolupráce klienta. Aby byl výsledek dlouhodobý či trvalý, je nutné, aby byla celulitida řešena komplexně. Spolupráce klienta v domácím prostředí tedy zvyšuje pravděpodobnost úspěchu. O výhodách a nevýhodách jednotlivých ošetření by vás měl informovat odborný personál. Ten by vám měl také odhadnout očekávaný efekt tak, abyste se mohli informovaně rozhodnout, zda investujete či nikoli. Opět zdůrazňuji, že většina kvalitních klinik nabízí bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Mohlo by Vás zajímat: