Ve spolupráci s odborníky jsme pro Vás připravili informační kampaň, jejíž cílem je odpovědět Vám na nejčastější otázky spojené s problémem zvaným celulitida.

Jak je to s informacemi z různých diskuzí o celulitidě na internetu?

V různých diskuzích a na různých webech častokrát vídám tzv. staré babské rady, jak se zbavit celulitidy. Musím uznat, že některé fungují, některé ne. Jejich přínos bych vnímala spíše jako prevenci než metodu léčby. Příklad: směs soli a bahna nanést na pokožku a zabalit do potravinářské fólie. Bahno plné mikrobů a nečistot na kůži nepatří, sůl vysušuje. Zabalení nedává smysl. Tato rada by vám nejen, že nepomohla, ale mohla by vám dokonce ublížit.

Samozřejmě častokrát hledáme salon či kliniku na internetu a narážíme na různé diskuze. Troufnu si říct, že 90% pozitivních ohlasů na různé salony jsou reklamou provozovatelů. Také více než 90% negativních ohlasů jsou taktikou provozovatelů. Jedná se o nečistou a častokrát nezákonnou marketingovou taktiku méně kvalitních provozovatelů. Doporučuji nevěřit diskuzím. Kdy jste naposledy chválila svého kadeřníka na internetu? Mě by to nenapadlo, i když si to jistě zaslouží.

Mohlo by Vás zajímat: